Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale pentru SM

Număr anunț
DA22802192
Autoritate contractantă
TEATRUL DE NORD SATU MARE (CUI 3897220)
Furnizor / câștigător
NAGY TEXTILE S.R.L. (CUI RO15457958)
Cod CPV
19211000-8 · Tesaturi sintetice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
428,51 RON
Valoare atribuită
428,51 RON
Data publicării
10.04.2019 13:52
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 14:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

428,51 RON

din 428,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.