Ofertă refuzată Cumpărare directă

Saci pubele 240 l

Număr anunț
DA22790411
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.12 "B.P.HASDEU" CONSTANTA (CUI 4300841)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
415,20 RON
Valoare finală
415,20 RON
Data publicării
09.04.2019 13:15
Data finalizării
11.04.2019 16:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.