Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanta in domeniul evaluarii
- Număr anunț
- DA22787269
- Autoritate contractantă
- COMUNA VAMA (CUI 4326698)
- Furnizor / câștigător
- GHERMAN COSTEL CRISTINEL PFA (CUI 34158456)
- Cod CPV
- 79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 09.04.2019 11:05
- Termen limită
- 14.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2019 09:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro