Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATYERIALE IMPRIMATE

Număr anunț
DA22807384
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA CARAS-SEVERIN (CUI 5584121)
Furnizor / câștigător
ADGENTI GRUP SERVICES S.R.L. (CUI 38683873)
Cod CPV
22000000-0 · Imprimate si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.870 RON
Valoare atribuită
3.870 RON
Data publicării
11.04.2019 09:50
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.870 RON

din 3.870 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.