Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LICENTA ANTIVIRUS Eset internet security-24 LUNI, UPS APC BR 550GI, TONER COLOR HP 410X- CF411X/CF41
- Număr anunț
- DA22806554
- Autoritate contractantă
- Colegiul National I.L.Caragiale (CUI 4192685)
- Furnizor / câștigător
- EUROSERV COPY CONSULT SRL (CUI RO32458350)
- Cod CPV
- 48220000-6 · Pachete software pentru internet si intranet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.880 RON
- Valoare atribuită
- 4.880 RON
- Data publicării
- 11.04.2019 09:12
- Termen limită
- 16.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2019 11:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.880 RON
din 4.880 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro