Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie Gastroscop

Număr anunț
DA22806417
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Targu Secuiesc (CUI 4404524)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI RO10188824)
Cod CPV
50422000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului chirurgical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
750 RON
Valoare atribuită
750 RON
Data publicării
11.04.2019 09:05
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

750 RON

din 750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.