Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AGENT LIMPEZIRE UNIVERSAL, CANISTRA 10 L, DETERGENT DE SPALARE PT APA DURA, CANISTRA 12 KG
- Număr anunț
- DA22798669
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu Program Prelungit "Floarea Soarelui (CUI 17104863)
- Furnizor / câștigător
- MAXIGEL SRL (CUI RO6219272)
- Cod CPV
- 39831220-4 · Agenti degresanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 817,70 RON
- Valoare atribuită
- 817,70 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 11:26
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2019 14:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
817,70 RON
din 817,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro