Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie pompa de apa

Număr anunț
DA22804397
Autoritate contractantă
APA SERVICE SA (CUI 22131317)
Furnizor / câștigător
CEFAIN CONSTRUCT SRL (CUI 24721160)
Cod CPV
42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.996 RON
Valoare atribuită
9.996 RON
Data publicării
10.04.2019 15:35
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 13:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.996 RON

din 9.996 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.