Ofertă acceptată Cumpărare directă

Clor ACE fl .2 L

Număr anunț
DA22808208
Autoritate contractantă
Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
Furnizor / câștigător
DUMIDET ACTIV SRL (CUI RO36321567)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
208,60 RON
Valoare atribuită
208,60 RON
Data publicării
11.04.2019 10:25
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 11:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

208,60 RON

din 208,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.