Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE NECESARE DESFASURARII ACTIVITATII IN CADRUL SERV DE ILUMINAT PUBLIC

Număr anunț
DA22803626
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE ILUMINAT PUBLIC (CUI 39186171)
Furnizor / câștigător
APREX AUTO SRL (CUI RO13686211)
Cod CPV
38424000-3 · Echipament de masurare si de control (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840,36 RON
Valoare atribuită
840,36 RON
Data publicării
10.04.2019 14:54
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840,36 RON

din 840,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.