Acasă · Licitații
· Piese pentru pompe, pentru compresoare, pentru masini sau pentru motoare (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tubaj Peristaltic SmartLyte
- Număr anunț
- DA22803513
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC SRL (CUI RO17167080)
- Cod CPV
- 42124000-4 · Piese pentru pompe, pentru compresoare, pentru masini sau pentru motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 653,40 RON
- Valoare atribuită
- 653,40 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 14:49
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2019 07:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
653,40 RON
din 653,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro