Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Publicare anunt ziar national Ev. Zilei - Ref.nr.MBR_DSI 8855/01.04.2019 ROMSOFT INTERNATIONAL
- Număr anunț
- DA22803123
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
- Furnizor / câștigător
- ROFUSION ADVERTISING S.R.L. (CUI RO38547529)
- Cod CPV
- 92400000-5 · Servicii de agentii de presa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 342,80 RON
- Valoare atribuită
- 342,80 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 14:33
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2019 16:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
342,80 RON
din 342,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro