Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pad monodisc alb - 17 inch - 43 cm
- Număr anunț
- DA22799737
- Autoritate contractantă
- ORASUL SALISTE (CUI 4306950)
- Furnizor / câștigător
- DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI RO10716130)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 157,90 RON
- Valoare atribuită
- 157,90 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 12:13
- Termen limită
- 16.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2019 10:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
157,90 RON
din 157,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro