Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Televizor LED Star-Light, 140 cm, 55DM5510, Full HD
- Număr anunț
- DA22800340
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SUCEAVA (CUI 18238073)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 32324100-1 · Televizoare color (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.058,76 RON
- Valoare atribuită
- 7.058,76 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 12:37
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 13:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.058,76 RON
din 7.058,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro