Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulator Samsung EB-L1G6LLUCSTD pentru Galaxy S3 i9300/S3 Neo i9301 (Bulk)

Număr anunț
DA22801310
Autoritate contractantă
Asociatia de Standardizare din Romania (CUI RO11134288)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
53,78 RON
Valoare atribuită
53,78 RON
Data publicării
10.04.2019 13:19
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 14:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

53,78 RON

din 53,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.