Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Monitor IPS LED LG 21.5" 22MB37PU-B, FHD (1920 x 1080), VGA, DVI-D, 5 ms, Boxe (Negru)
- Număr anunț
- DA22801273
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN BOTOSANI (CUI 9067845)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.305,84 RON
- Valoare atribuită
- 1.305,84 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 13:17
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 14:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.305,84 RON
din 1.305,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro