Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii transport intern persoane pentru Scoala Gimnaziala nr. 1 Dalga-Gara

Număr anunț
DA22801194
Autoritate contractantă
SCOALA GENERALA NR. 1 DALGA GARA (CUI 23923099)
Furnizor / câștigător
ALI TRANS COM SRL (CUI RO8084783)
Cod CPV
60130000-8 · Servicii de transport rutier specializat de pasageri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.160 RON
Valoare atribuită
4.160 RON
Data publicării
10.04.2019 13:13
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 18:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.160 RON

din 4.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.