Ofertă acceptată Cumpărare directă

tonere Konica minolta C224, C368

Număr anunț
DA22810364
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN SATU MARE (CUI 4481144)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.537,78 RON
Valoare atribuită
1.537,78 RON
Data publicării
11.04.2019 11:45
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 12:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.537,78 RON

din 1.537,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.