Ofertă acceptată Cumpărare directă

Unitate cilindru pentru Samsung SL-M3325ND

Număr anunț
DA22806731
Autoritate contractantă
UNITATEA SPECIALA DE AVIATIE IASI (U.M. 0972) (CUI 24824573)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
196 RON
Valoare atribuită
196 RON
Data publicării
11.04.2019 09:20
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

196 RON

din 196 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.