Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus toner negru Samsung M2825ND

Număr anunț
DA22805834
Autoritate contractantă
UNITATEA SPECIALA DE AVIATIE IASI (U.M. 0972) (CUI 24824573)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
656 RON
Valoare atribuită
656 RON
Data publicării
11.04.2019 08:29
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 08:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

656 RON

din 656 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.