Ofertă acceptată Cumpărare directă

TN114 TN-114 CARTUS TONER BLACK (11000 PAG) COMPATIBIL 100% NOU KONICA MINOLTA DI152 DI183 DI1611

Număr anunț
DA22802562
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN HARGHITA (CUI 4245704)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45 RON
Valoare atribuită
45 RON
Data publicării
10.04.2019 14:09
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45 RON

din 45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.