Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUS TONER LEXMARK T642DN/ T642/ T644 64080HW 21000pagini OEM
- Număr anunț
- DA22800173
- Autoritate contractantă
- CURTEA DE APEL CONSTANTA (CUI 17662983)
- Furnizor / câștigător
- OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.524 RON
- Valoare atribuită
- 1.524 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 12:30
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2019 08:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.524 RON
din 1.524 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro