Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Convertor DVI-D 24+1 tata la VGA 15 pini mama, Cablu monitor DVI-D (24 +1) - DVI-D (24 +1) TATA / TA
- Număr anunț
- DA22806209
- Autoritate contractantă
- UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 527,30 RON
- Valoare atribuită
- 527,30 RON
- Data publicării
- 11.04.2019 08:53
- Termen limită
- 16.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2019 10:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
527,30 RON
din 527,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro