Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop HP 250 G6, Intel® Core™ i3-7020U, 4GB DDR4, HDD 500GB, Intel® HD Graphics, Windows 10 Pro

Număr anunț
DA22802504
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA PENTRU PROTECTIA PLANTELOR VALCEA (CUI 26176958)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.764,70 RON
Valoare atribuită
1.764,70 RON
Data publicării
10.04.2019 14:06
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 15:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.764,70 RON

din 1.764,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.