Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop HP 15-da0040nq cu procesor Intel® Core™ i5-8250U pana la 3.40 GHz, Kaby Lake, 15.6", Full HD,

Număr anunț
DA22799309
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Constantin Dobrescu (CUI 5050549)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.865,54 RON
Valoare atribuită
3.865,54 RON
Data publicării
10.04.2019 11:54
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.865,54 RON

din 3.865,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.