Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produs pentru sediu ( Referat nr. 12399/08.04.2019)
- Număr anunț
- DA22798647
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Prahova (CUI 9770267)
- Furnizor / câștigător
- URGENT IT SOLUTIONS SRL (CUI RO32315660)
- Cod CPV
- 30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12,18 RON
- Valoare atribuită
- 12,18 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 11:26
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 14:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12,18 RON
din 12,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro