Ofertă acceptată
Cumpărare directă
1.BUFFERED PEPTONE WATWR;2.AGAR XLD;3.PALCAM AGAR BASE ;4.Supliment Selectiv Palcam
- Număr anunț
- DA22806863
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE IGIENA SI SANATATE PUBLICA VETERINARA (CUI 4203644)
- Furnizor / câștigător
- A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI RO9603757)
- Cod CPV
- 24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.177 RON
- Valoare atribuită
- 1.177 RON
- Data publicării
- 11.04.2019 09:26
- Termen limită
- 16.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2019 13:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.177 RON
din 1.177 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro