Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TEST GLICEMIE ONE TOUCH SELECT PLUS x 50 buc
- Număr anunț
- DA22801416
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
- Furnizor / câștigător
- MEDIMFARM SA (CUI RO1359259)
- Cod CPV
- 33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 900 RON
- Valoare atribuită
- 1.012 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 13:22
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2019 07:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.012 RON
din 900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro