Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acumulator terminal portabil Tetra STP9038
- Număr anunț
- DA22810115
- Autoritate contractantă
- U.M. 0866 SFÂNTU GHEORGHE (CUI 4201961)
- Furnizor / câștigător
- RADIOCOM BIHOR SRL (CUI RO25191453)
- Cod CPV
- 31434000-7 · Acumulatori cu litiu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.000 RON
- Valoare atribuită
- 9.000 RON
- Data publicării
- 11.04.2019 11:37
- Termen limită
- 16.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2019 12:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.000 RON
din 9.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro