Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de certificare energetica a apartamentului nr.26 str.Ghe.Baritiu bl.D64,et.2

Număr anunț
DA22809920
Autoritate contractantă
Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
Furnizor / câștigător
KDC IMPEX SRL (CUI 24404383)
Cod CPV
71314300-5 · Servicii de consultanta in eficienta energetica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210 RON
Valoare atribuită
210 RON
Data publicării
11.04.2019 11:29
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210 RON

din 210 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.