Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACUMULATOR PILOT PL-5 AH

Număr anunț
DA22808705
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii U.M. 02046 CONSTANTA (CUI 18649249)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
Cod CPV
31434000-7 · Acumulatori cu litiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
370,40 RON
Valoare atribuită
370,40 RON
Data publicării
11.04.2019 10:43
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 10:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

370,40 RON

din 370,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.