Ofertă acceptată Cumpărare directă

Indicatoare si placute luminoase-caseta luminoasa volumetrica.

Număr anunț
DA22802741
Autoritate contractantă
Municipiul Iasi (CUI 4541580)
Furnizor / câștigător
SAXON'S SRL (CUI RO1976386)
Cod CPV
31523000-8 · Indicatoare si placute luminoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.000 RON
Valoare atribuită
23.000 RON
Data publicării
10.04.2019 14:18
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 15:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.000 RON

din 23.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.