Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Indicatoare si placute luminoase-caseta luminoasa volumetrica.
- Număr anunț
- DA22797789
- Autoritate contractantă
- Municipiul Iasi (CUI 4541580)
- Furnizor / câștigător
- SAXON'S SRL (CUI RO1976386)
- Cod CPV
- 31523000-8 · Indicatoare si placute luminoase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.000 RON
- Valoare finală
- 28.240 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 10:53
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 12:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.