Ofertă acceptată Cumpărare directă

HDD EXT PORTABIL 1TB SEAGATE EXPANSION 2.5 INCH USB 3.0 NEGRU

Număr anunț
DA22810148
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184,87 RON
Valoare atribuită
184,87 RON
Data publicării
11.04.2019 11:38
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 11:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184,87 RON

din 184,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.