Ofertă acceptată
Cumpărare directă
OXYTOCIN FERRING-LECIVA 5UI/1ML*5FIOLE - OXYTOCINUM
- Număr anunț
- DA22802029
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC DR. GHEORGHE CONSTANTINESCU BUMBESTI-JIU (CUI 4448199)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 33641200-7 · Alte medicamente pentru ginecologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.075,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.150 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 13:45
- Termen limită
- 16.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2019 15:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.150 RON
din 1.075,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro