Ofertă acceptată Cumpărare directă

Casti Over-Ear Trust Urban Kodo, Bluetooth, Negru

Număr anunț
DA22812498
Autoritate contractantă
Teatrul National Marin Sorescu Craiova (CUI 4417168)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
32342100-3 · Casti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57,98 RON
Valoare atribuită
57,98 RON
Data publicării
11.04.2019 13:19
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 13:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57,98 RON

din 57,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.