Ofertă acceptată Cumpărare directă

Publicare 3 anunturi Monitorul Oficial +Curierul Zilei +dovada publicare posturi.gov.ro

Număr anunț
DA22811434
Autoritate contractantă
Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
Furnizor / câștigător
METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI RO29898288)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
873,65 RON
Valoare atribuită
873,65 RON
Data publicării
11.04.2019 12:29
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

873,65 RON

din 873,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.