Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Machete si Planse Anatomice anunt 220/04 .04.2019
- Număr anunț
- DA22810417
- Autoritate contractantă
- ORAS BABENI (CUI 2541177)
- Furnizor / câștigător
- DUPLEX SRL (CUI RO10953640)
- Cod CPV
- 34999400-0 · Machete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.688,17 RON
- Valoare atribuită
- 6.688,17 RON
- Data publicării
- 11.04.2019 11:47
- Termen limită
- 16.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2019 11:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.688,17 RON
din 6.688,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro