Ofertă acceptată Cumpărare directă

FILTRU CILINDRIC PT WD 4-5 6.414-960.0

Număr anunț
DA22804276
Autoritate contractantă
TEATRUL NATIONAL DE OPERA SI OPERETA "NAE LEONARD (CUI 3127301)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39713431-3 · Accesorii pentru aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
105,07 RON
Valoare atribuită
105,07 RON
Data publicării
10.04.2019 15:28
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 08:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

105,07 RON

din 105,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.