Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet piese schimb auto: 1. BS04-108 FILTRU COMBUSTIBIL = 289,9160 x 1buc 2. WK723 FILTRU C... mai
- Număr anunț
- DA22802333
- Autoritate contractantă
- COMUNA CILIBIA JUD. BUZAU (CUI 3724423)
- Furnizor / câștigător
- FITZ CAR TEAM SRL (CUI RO33824432)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.163,86 RON
- Valoare atribuită
- 1.163,86 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 13:59
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 14:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.163,86 RON
din 1.163,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro