Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HINTA CU 2 LOCURI,CARUSEL ROTATIV CU FIGURINE,TOBOGAN 2M,MASUTA COPII FLOARE CU SCAUNE CIUPERCA
- Număr anunț
- DA22804738
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALIUG (CUI 3227297)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
- Cod CPV
- 37535100-8 · Leagane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.040 RON
- Valoare atribuită
- 12.040 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 15:59
- Termen limită
- 16.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.04.2019 08:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.040 RON
din 12.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro