Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Camera vanatoare PNI Hunting 300C cu INTERNET + abonament 2 ani internet, foto pe telefon, email
- Număr anunț
- DA22799786
- Autoritate contractantă
- APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
- Furnizor / câștigător
- ONLINESHOP SRL (CUI RO16306031)
- Cod CPV
- 35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.176,45 RON
- Valoare atribuită
- 1.176,45 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 12:15
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 13:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.176,45 RON
din 1.176,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro