Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit Tastatura + Mouse Microsoft Desktop 3050, Wireless, Negru [PP3-00020]

Număr anunț
DA22808447
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala „Sfanta Vineri” Municipiul Ploiesti (CUI 29170984)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
567,18 RON
Valoare atribuită
567,18 RON
Data publicării
11.04.2019 10:33
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 11:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

567,18 RON

din 567,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.