Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PARTIAL STICLARIE CONFORM ADV1067522

Număr anunț
DA22807980
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEARA (CUI RO32306920)
Furnizor / câștigător
CELERA CHEMIE SRL (CUI RO36165468)
Cod CPV
33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
972,20 RON
Valoare atribuită
972,20 RON
Data publicării
11.04.2019 10:16
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 11:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

972,20 RON

din 972,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.