Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOUSE FARA FIR

Număr anunț
DA22806893
Autoritate contractantă
S.C. PIETE SI TARGURI CRAIOVA S.R.L. (CUI 28001235)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58,81 RON
Valoare atribuită
58,81 RON
Data publicării
11.04.2019 09:27
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58,81 RON

din 58,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.