Ofertă acceptată Cumpărare directă

PUNGI FARMACEUTICE 1 AN (6 cm/11 cm) / BUCATA;PUNGI FARMACEUTICE 2 AN (6 cm/13,5 cm)/ BUCATA;PUNGI F

Număr anunț
DA22805655
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Furnizor / câștigător
ARKAS PRODEXIM SRL (CUI RO14953341)
Cod CPV
33772000-2 · Articole de unica folosinta din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.700 RON
Valoare atribuită
2.700 RON
Data publicării
11.04.2019 08:15
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 08:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.700 RON

din 2.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.