Ofertă refuzată
Cumpărare directă
MUSTIUC TIP DRAGER 7410 CU VALVA PENTRU STOPAREA INSPIRATIEI
- Număr anunț
- DA22784377
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SATU MARE (CUI 4247381)
- Furnizor / câștigător
- DARI TEHNOLOGIES SRL (CUI RO14998270)
- Cod CPV
- 38900000-4 · Diverse instrumente de evaluare si de testare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.518 RON
- Valoare finală
- 1.518 RON
- Data publicării
- 09.04.2019 09:12
- Data finalizării
- 11.04.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.