Ofertă acceptată
Cumpărare directă
JARDINIERA CU GHIRLANDE 55/27/30 VG401
- Număr anunț
- DA22803502
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA PUBLICA DE PATRIMONIU TARGU JIU (CUI 14738920)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39298900-6 · Diverse articole decorative (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 353,32 RON
- Valoare atribuită
- 353,32 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 14:49
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 15:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
353,32 RON
din 353,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro