Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELASTOVILL E4 EN VILLAS ECONOMIC S35

Număr anunț
DA22808886
Autoritate contractantă
GRUPAREA DE JANDARMI MOBILA CLUJ NAPOCA (CUI 34603812)
Furnizor / câștigător
SEMINEU PRODUKT (CUI RO33092639)
Cod CPV
09241000-0 · Sist bituminos sau petrolifer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.051,30 RON
Valoare atribuită
3.051,30 RON
Data publicării
11.04.2019 10:50
Termen limită
16.04.2019 17:00
Data finalizării
11.04.2019 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.051,30 RON

din 3.051,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.