- Număr anunț
- DA22800390
- Autoritate contractantă
- COMUNA SOLESTI (CUI 3337583)
- Furnizor / câștigător
- NOMIS 2003 SRL (CUI RO15193295)
- Cod CPV
- 44113620-7 · Asfalt (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 440.000 RON
- Valoare atribuită
- 440.000 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 12:39
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 14:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
440.000 RON
din 440.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro